line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Культура2018. Успішний 2018.Клубні заклади Балаклійщини.

1Культура і мистецтво: роблять суттєвий внесок у добробут як окремих людей, так і суспільства в цілому, сприяють єднанню громад, стимулюють участь громадян у суспільному житті, покращують здоров’я, вибудовують довіру та діалог, визначають цінності, забезпечують безперервність передачі знань від покоління до покоління, поширюють ідею культурного розмаїття та толерантності, а головне, є складовою щастя!

 

  У клубних закладах Балаклійського району працює 140 клубних формувань, до яких залучено понад 3,5 тис. учасників. Сім колективів мають почесне звання «Народний», один колектив – «Зразковий». Цього року два колективи підтвердили звання «народний» - народний хор народної пісні «Джерело» та вокальний ансамбль «Сім нот».

  Протягом року в районі проводилось понад 3 тисячі масових культурно-мистецьких заходів. Аматори народної творчості Балаклійщини гідно представляють район та Харківщину, беручи участь у конкурсах, фестивалях, інших мистецьких заходах різних рівнів. Клубні заклади тісно співпрацюють з цирковими, концертними та театральними колективами, тим самим урізноманітнюють дозвілля мешканців своїх громад та дозволяють доторкнутися до світу творчості. Цього року у обласному огляді-конкурсі аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», Балаклійський район посів І місце. На високому рівні проведено регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики пам’яті народної артистки УРСР Оксани Петрусенко.

  Ми продовжуємо активну роботу з розвитку молодіжного хабу «Куб» та реалізацію нових напрямків молодіжної політики.

  Для забезпечення роботи клубних закладів у районі ведеться потужна робота щодо ремонту та відновлення будівель клубів. В результаті перемоги в конкурсі проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів проводиться капітальний ремонт міського клубу с.Лагері (299,958 тис.грн.) та капітальний ремонт міського клубу с.Нафтовиків (299,996 тис.грн.). За рахунок коштів районного бюджету здійснено капітальний ремонт даху будівлі районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури» (252,1 тис.грн.) та проведено поточні ремонти хабу та танцювальної зали РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури» (92,0 тис.грн.). За рахунок коштів районного та місцевого бюджетів проведено реконструкцію Петрівського сільського Будинку культури (4019,9 тис.грн.), розпочато капітальний ремонт Пришибського сільського клубу (4176,6 тис.грн.); триває капітальний ремонт фасаду, фойє та глядацької зали Протопопівського сільського клубу (893,17 тис.грн.); проведено поточний ремонт частини фасаду та покрівлі Морозівського сільського Будинку культури (165,0 тис.грн.). За рахунок коштів місцевого бюджету проведено капітальні ремонти: приміщення Асіївського сільського Будинку культури (983,898 тис. грн.); покрівлі Волобуївського сільського клубу (858,8 тис. грн.); внутрішнього опорядження глядацької зали, фойє, коридору та роздягалень в Шебелинському сільському клубі (842,7 тис.грн.); внутрішніх електричних мереж Вишнівського сільського клубу та капітальний ремонт ганку (704,07 тис.грн); приміщення Міловського сільського клубу (1499,884 тис.грн.); завершено капітальний ремонт системи опалення Яковенківського сільського клубу (622,823 тис.грн.) та здійснено поточні ремонти: топкової Залиманського сільського Будинку культури (15,0 тис.грн.); замінено старі дерев’яні вікна на енергозберігаючі металопластикові та пошпакльовано стіни в Новогусарівському сільському Будинку культури (132,0 тис.грн.) та замінено двері запасного виходу Бригадирівського сільського Будинку культури ( 5,6 тис.грн.). В результаті перемоги Андріївської селищної ради в попередньому конкурсному відборі субпроектів, які пропонуються у спільному з Європейським інвестиційним банком проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», планується проведення реконструкції Будинку культури «Україна» загальною кошторисною вартістю 13529,729 тис. грн.

  І ми розуміємо, що це лише початок! Початок спільного, потужного розвитку галузі КУЛЬТУРИ!!!

234


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь