line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Розпочався V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

У Харкові розпочався V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Форум націлений на розгляд практичних кроків міжнародної економічної інтеграції, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних промислових кластерів Харкова та області – регіону, всесвітньо відомого потужним машинобудівним комплексом і транспортною логістикою, високоефективною енергетикою та ІТ-технологіями, величезним потенціалом у сфері науки та сільськогосподарського виробництва.

У програмі Форуму пленарні засідання «Харківщина - лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України», «Харківські ініціативи - енергія зростання», а також панельні дискусії: «Дієві кроки з підвищення конкурентоспроможності регіону», «Стратегія державно-приватного партнерства - шлях до успіху», «Kharkiv-IТ - людський капітал, стратегія розвитку кластера ICT», «Агропромисловий комплекс: нові можливості в умовах глобалізації», «Соціально-економічні вигоди розвитку газової галузі в Харківській області», «Розумне місто - розумний регіон: проекти інноваційного розвитку». Крім цього, відбудеться виступ спеціального гостя Форуму Лєшека Бальцеровича - реформатора економічної системи Польщі.

У Форумі візьмуть участь представники дипломатичних місій з 13 країн світу: Росії, Білорусі, США, Польщі, Канади, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Індонезії, Туреччини, В’єтнаму, Чехії, Албанії.

Співорганізаторами Форуму спільно з Харківською облдержадміністрацією та Харківською міськрадою виступають Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та провідна консалтингова компанія світу «PricewaterhouseCoopers».

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь