line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На семінарі-нараді обговорили ряд актуальних питань

IMG 371610 січня відбулася семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

  У нараді взяли також участь голова районної ради Олександр Літвінов, відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради, представники правоохоронних органів та районних ЗМІ.

  Під час семінару-наради було розглянуто ряд актуальних питань.

  Про здійснення заходів щодо виконання місцевих бюджетів у 2019 році доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Куценко, яка зазначила, що всі місцеві бюджеті на 2019 рік затверджені. У своєму виступі Наталія Куценко звернула увагу керівників органів місцевого самоврядування щодо здійснення планування та виконання місцевих бюджетів усіх рівнів за програмно-цільовим методом. Також з даного питання надано ряд рекомендацій для перевиконання місцевих бюджетів у 2019 році та стабільної, плідної роботи органів місцевого самоврядування.

  У ході наради розглянуто питання щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів соціально-економічного значення та отримання експертних звітів для залучення фінансування з різних джерел. З даного питання доповів начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситнік.

  «На сьогодні необхідно визначитись з пріоритетами розвитку територіальних громад та прискорити роботу щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання позитивних експертних звітів. Також необхідно активізувати роботу щодо виготовлення  інвестиційних проектів, що дасть можливість залучати на їх реалізацію кошти з бюджетів різних рівнів та міжнародної технічної допомоги» - наголосив керівник району Степан Масельський.

  Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Сєрова проінформувала присутніх про надання житлових субсидій у грошовій формі. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 з 01 січня 2019 року субсидії в грошовій формі надаватимуться тим домогосподарствам, які вперше звернуться за її отриманням. Домогосподарства, яким субсидію було призначено на опалювальний період 2018-2019, продовжать отримувати її до завершення опалювального періоду відповідно до діючого порядку – шляхом перерахування бюджетних коштів місцевим органам соціального захисту населення на рахунки організацій, що надають послуги. З травня 2019 року призначення субсидії таким  домогосподарствам, надаватиметься у грошовій формі лише після надання нової заяви та декларації, в яких обов’язково визначається номер мобільного телефону заявника. Починаючи з жовтня 2019 року, грошова форма охопить усіх одержувачів пільг і житлових субсидій.

  Про зміни в земельному законодавстві України проінформувала державний кадастровий реєстратор відділу у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру в Харківській області Інна Стойка, яка зазначила, що реалізація змін в земельному законодавстві дозволить громадам ефективніше використовувати земельні масиви сільськогосподарського призначення, створить необхідні умови для запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні.

  «Наразі першочерговим завданням є створення всіх належним умов для збереження від знищення лісосмуг. Для цього громадам надано право передавати їх в оренду. Необхідно оперативно попрацювати в цьому напрямі» - зазначив Степан Масельський.

  Також під час наради були розглянуті питання про стан військового обліку у селищних та сільських рада району, порядок взаємодії при попередженні або загрозі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, санітарний стан сільських водогонів.

  Підсумки наради-семінару підбив голова районної державної адміністрації Степан Масельський: «Дійсно за останні роки в Україні було ухвалено низку важливих реформаторських рішень, які сприятимуть розвитку країни. Наше завдання – відповідально виконувати свої обов’язки та забезпечити належні умови для стабільного життя та розвитку району».

IMG 3724IMG 3713IMG 3727


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь