line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Школярам допоможуть готуватися до ЗНО в соціальній мережі

shkolariУ Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram.

 

 

 

 

   Учасники акаунту матимуть можливість ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО 2019 року, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування тощо.

   Контент, який розміщено в акаунті, розроблений провідними викладачами економічного університету. Доступна візуально-графічна форма викладення матеріалу допомагає школярам проводити з користю час, користуючись соціальними мережами. Кожного дня виходить одна з рубрик: мотивація ЗНО, лайфхаки ЗНО, секрети розв’язання завдань ЗНО, тренінг ЗНО, новини ЗНО.

   «Найголовнішим моментом при підготовці до ЗНО і при самому написанні тестових завдань є чітке знання теорії. Тому поряд з традиційними методами і формами перевірки знань та умінь учнів і був запроваджений цей акаунт, який дозволяє використовувати завдання тестового характеру, за допомогою яких учні ознайомлюються з тематикою та структурою завдань, стратегією та тактикою виконання роботи. Саме така робота, контролювального та навчального характеру, наближає учня до «формату» ЗНО», - розповіли ініціатори проекту.

   Скористатись безкоштовним ресурсом для підготовки до ЗНО зможуть абітурієнти з усієї України.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь