line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України

Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов.

«Цього року буде зібрано рекордний урожай. Якщо підтвердяться ті прогнози, які дає Міністерство агропромислового розвитку, то це близько 57-58 млн. тонн, а в залежності від врожайності кукурудзи – до 60 млн. тонн. зернових. Я сподіваюся, що наступного року ті сучасні технології, які приходять в сільське господарство, дадуть можливість збільшити цей обсяг. Будемо сподіватися, що природні і кліматичні умови будуть цьому сприяти. Як визначили експерти, для України шлях збільшення виробництва зернових і зернобобових, а також сільгосппродукції в цілому є пріоритетним. Протягом останніх 3-5 років обсяг продукції постійно збільшується», – підкреслив він.

Директор Департаменту зазначив, що збільшення обсягів експорту продовольства на зовнішні ринки – надійне джерело наповнення скарбниці, а стабільні ціни на продукти харчування є запорукою добробуту українських сімей.

 

«Для того, щоб цього досягти зростання обсягів сільськогосподарської продукції, потрібно просто працювати. Шлях, який обрали наші аграрії, правильний - закупівля нової сучасної техніки і застосування нових технологій. У результаті вони дадуть постійне зростання виробництва», – додав Віталій Панов.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь