line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головною умовою для розвитку бізнесу є його довіра до влади

Про це сьогодні під час брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.

 

 

Зокрема, вона зазначила, що завдяки проведеній податковій реформі та дерегуляції підприємництва відкрити бізнес в Україні дійсно стало легше.

 

«Ми розуміємо наскільки складно проводити державні реформи, тому що з радянських часів нам дісталася досить складна система управління державним апаратом. Найголовніше, що потрібно зробити - відновити довіру бізнесу до влади. Другий ключовий аспект - потрібно створити рівні умови для будь-яких бізнесменів: чи то український бізнес, чи іноземний, маленька, середня або велика компанія. Потім йде спрощення та організація більш якісного сервісу з боку державних інститутів влади. Потрібно зробити так, щоб бізнес розумів, що, прийшовши в державні інститути влади, він отримає реальний сервіс такого ж рівня, як і у великих консалтингових компаніях. Але в державних інститутах влади він може отримати його безкоштовно», - сказала Ганна Дерев'янко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal