line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції

Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

 

«Історично так склалося, що Харківська область має унікальну за своєю різнобічністю промисловість. У нас виробляється практично все – від танків, літаків, тракторів, турбін до товарів народного споживання, високоякісної, екологічно чистої продукції харчової промисловості», – сказав він.

 

Також він зазначив, що агресивна маркетингова політика зарубіжних виробників разом з недооцінкою ролі маркетингу з боку вітчизняних виробників призвела до вироблення стереотипу, що імпортне – значить якісне.

 

«З метою подолання цього бар'єру Харківська обласна державна адміністрація сприяє зміцненню іміджу наших товаровиробників. Проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію продукції наших підприємств – ярмарки, фестивалі, конференції, конкурси інноваційних проектів тощо», – додав Андрій Моченков.

 

Довідка:

У Харківській області більше 100 видів продукції випускає третій за обсягами в СНД миловарний завод «Слобожанський миловар» – річний обсяг цього гіганта – більше 10 тис. т продукції; корпорацією «ЮСІ» виробляється широкий спектр шампунів, кремів, захисних засобів, ефірних масел і косметики; хімічний концерн «ХАДО» є найбільшим в СНД гравцем на ринку продукції для технічного обслуговування автомобілів; Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» і ТОВ «Промелектро» – найбільші в СНД виробники електронасосів; підприємства космічної галузі, такі як ПАТ «ХАРТОН», ВАТ НДІРВ, ДНВП «Об'єднання "Комунар"» крім робіт космічної тематики виробляють медичне обладнання (зокрема апарати УЗД, мамографи та інше), щитове обладнання, вироби з пластмас, літографія та інші.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal