line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Міжнародний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» - це можливість відкритої дискусії та налагодження нових ділових контактів

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін від імені жителів регіону привітав усіх учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» і побажав усім плідної роботи.

 

 

 

«Я переконаний, що живе спілкування, відкритий діалог, пошук свого правильного місця розташування по бізнес-координатам на території Харківської області та України - все це реально тільки лише тоді, коли є можливість відкритої дискусії серед людей, які звикли ухвалювати рішення самостійно», - зазначив Михайло Добкін.

 

Голова ХОДА також подякував присутньому на Форумі професору Лєшеку Бальцеровичу за те, що він зміг знайти час у своєму щільному графіку і приїхати до Харкова.

 

«Професор Бальцерович це людина, яка є автором багатьох успішних реформ у республіці Польща, я дуже вдячний йому за те, що він знайшов час відвідати Харків. Я думаю, що ми всі отримаємо багато цікавої інформації, і у нас відбудуться цікаві дискусії» , - сказав Михайло Добкін.

 

Форум проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal