line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Забезпечення доступності будівель соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю

IMG 1218Сьогодні керівник району Степан Масельський взяв участь у засіданні обласного комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 

 

  Учасники засідання сконцентрували увагу на забезпеченні в ОТГ контролю за станом виконання вимог чинного законодавства щодо доступності.

  «Зараз у нашому регіоні проводиться масштабне будівництво нових об’єктів, реконструкція вже існуючих. Я наголошую на необхідності того, щоб всі ці об'єкти відповідали вимогам законодавства щодо доступності для осіб з інвалідністю. Повинен проводитися контроль не лише на стадії проектування об’єктів, але й на стадії впровадження. Це наша з вами відповідальність. І норми чинного законодавства повинні виконуватись, - підкреслив заступник голови ХОДА Михайло Черняк. -  Розвиток інклюзії в Україні – ініціатива Президента України Петра Порошенка та першої леді Марини Порошенко. І Харківщина має гарні результати роботи в цьому напрямку».

  Михайло Черняк висловив рекомендації стосовно того, що ОТГ мають  проводити моніторинг стану роботи щодо забезпечення для осіб з інвалідністю доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а також встановити контроль за проведенням цієї роботи з боку відповідних місцевих адміністрацій.

  Також у ході засідання обговорили питання стосовно стану забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць області для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  Зокрема, вирішили визначити, з урахуванням місця проживання осіб з інвалідністю, виборчі дільниці, які в першу чергу необхідно облаштувати засобами безперешкодного доступу, а також визначити перелік необхідних робіт, затвердити план- графік їх проведення та забезпечити його виконання.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь