line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час апаратної наради визначено основні завдання на тиждень

aparatna narada04 березня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ району.

 

 

 

 

  З метою попередження надзвичайних ситуацій під час відлиги було визначено ряд заходів щодо підготовки роботи систем відведення поверхневих стічних вод, пропуску льодоходу і весняної повені.

  "На сьогоднішній день необхідно визначити місця потенційного затоплення житлових зон, об’єктів соціальної сфери та здійснити їх обстеження», - наголосив Степан Масельський.

  Також особливу увагу було приділено низці інших питань: здійснення весняного призову, дотримання графіку регулярності руху рейсових автобусів між населеними пунктами району, підготовки до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, здійснення контролю за будівництвом амбулаторій в сел. Веселе і сел. Савинці та проведенням ремонтних робіт амбулаторій в сел. Лагері та смт Донець, забезпечення громадян медичними препаратами у межах реалізації Урядової програми "Доступні ліки".

  За результатами апаратної наради очільник району дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь