line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ХОДА підготувала концепцію державної цільової програми розвитку виробництва вітчизняної системи машин і обладнання сільськогосподарського призначення

Про це в ході «прямої лінії» газети «Слобідський край» повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За його словами, через економічну ситуацію в країні і в світі за результатами минулого року падіння індексу промислової продукції в машинобудуванні склало 3,3%.

 

«Але в першому півріччі 2013 року за рахунок того, що випуск і реалізацію деяких великих замовлень на заводах «Електроважмаш» і «Турбоатом» було відкладено на кінець цього періоду, зростання індексу промислової продукції склало 105,5%. У перспективі на друге півріччя ми розраховуємо, що в машинобудуванні нам вдасться досягти планових показників згідно з обласною Програмою соціально-економічного розвитку», - сказав віце-губернатор.

 

Також він додав, що наразі повністю завантажені замовленнями «Електроважмаш», «Турбоатом», «Південкабель». Деякі проблеми спостерігаються на підприємствах групи компаній УПЕК: ПрАТ «Лозівський ковальсько-механічний завод» задіяний у виконанні контракту з випуску БТРів для Іраку, і зараз знизив темпи виробництва. Крім цього, ХТЗ стає дедалі складніше постачати свою продукцію до РФ.

 

 «Але Харківська обласна державна адміністрація на виконання доручень Президента України підготувала концепцію державної цільової програми розвитку виробництва вітчизняної системи машин і обладнання сільськогосподарського призначення для обробки ґрунту на період до 2020 року і надала її Міністерству промислової політики для розгляду. Коли концепцію буде ухвалено Кабінетом Міністрів, профільне міністерство розробить державну програму», - підкреслив Андрій Моченков.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь