line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині триває реконструкція закладів фізкультури і спорту

За 2011-2012 роки в сільських районах області встановлені 52 тренажерні майданчики, а також 32 майданчики із синтетичним покриттям. У той же час, в Харкові тільки за минулий рік встановлено понад 100 вуличних тренажерних комплексів. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця.

Він зазначив, що для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом за останні півроку був побудована сучасна залабоксу у Печенізькому районі, проведено реконструкцію зали боксу спортивної школи Куп'янська та спортивної зали ДЮСШ Близнюківського району. Виконано капітальний ремонт, в тому числі побудована зала боротьби та боксу в Нововодолазькій спортивній школі, хороші умови для проведення навчально-тренувальних занять створені у спортивній школі «Донець» Ізюмської міської ради, «Юність» Лозівської міської ради, спортивній школі Красноградського району, спортивній школі водних видів спорту Яни Клочкової та школі «Схід» м. Харкова.

 

Також проведено реконструкцію покрівлі і санацію будівлі «Школи вищої спортивної майстерності». В даний час ведуться роботи з ремонту близько 4000 кв. м покрівлі манежу комплексної ДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради.

 

«Планується продовжити реконструкцію ДЮСШ "Юність". Ми вже не раз про це говорили, і як тільки буде ухвалена державна програма, ми затвердимо свою, і обов'язково номером один включимо повну реконструкцію басейну Балаклійського районного палацу спорту. Це досить велике місто, йому потрібний басейн. Ще планується капітальний ремонт Валківської ДЮСШ "Спорт для всіх", а також продовження реконструкції "Школи вищої спортивної майстерності"», – заявив Дмитро Перепелиця.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal