line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині планують будувати фізкультурно-оздоровчі комплекси з басейнами

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом продовжується розвиток спортивної інфраструктури Харківської області.

 

 

Як повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця, новий фізкультурно-оздоровчий комплекс відкрито в смт Борова, повністю готові робочі проекти аналогічних ФОКів і ведеться робота у Вовчанську, Первомайському, Лозовій та планується найближчим часом почати роботу в Дергачах. Їх будівництво залежить від фінансування.

 

«У нас на цей день хорошими темпами ведеться робота у м. Первомайський, для Вовчанська прийшов черговий транш з Кабінету Міністрів. У нас проблема тільки з фінансуванням. Якби воно було хоча б трохи стабільнішим, то ми б вже будували там, де зараз тільки проектують. Ціна, якість, рівень спортивних заходів, умови, які створюються в ФОКах, дуже співставні. Навіщо витрачати величезні гроші, якщо можна будувати економно, якісно, доступно такі модульні конструкції для занять спортом?» – підкреслив Дмитро Перепелиця.

 

За словами директора Департаменту, в області розроблено пілотний проект багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу з плавальним басейном. Він буде включати в себе 25-метровий басейн на 6 доріжок, басейн для навчання плаванню малюків і залу для занять спортом. Визначено вартість – близько 12 млн. грн. без благоустрою.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь