line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У вихідні та свята дорожники відновлювали покриття на шляхах до Вовчанська, Печенігів й Балаклії

doroguПро те, де проходили поточні та експлуатаційні ремонти, повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

 

 

 

 

 

   Починаючи з 26 квітня, поточні роботи велися на напрямках Харків - Вовчанськ, Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук, Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка. Ямковий ремонт проводили на окружній дорозі (у районі Олексіївки, населеного пункту Родичі, а також близько масиву «Горизонт») і на Київській трасі.

   Заплановані роботи проводили всюди, де дозволяла погода.

   «Так, завершені роботи з поточного ремонту дороги Харків -Вовчанськ. Тут було відремонтовано дві ділянки: відновлено покриття 1 км дороги на під'їзді до райцентру (ця ділянка розташована між двома відремонтованими раніше - тому вийшла суцільна ділянка до 10 км), також укладено 400 погонних метрів асфальтобетону на в'їзді до Старого Салтова», - розповів заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир.

   Крім того, на дорозі Чугуїв - Великий Бурлук поклали 300 погонних метрів нового покриття в районі дамби в Печенізькому районі. Тут також проводили прибирання ґрунту з узбіччя.

   Також продовжилися роботи на трасі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка.

  «У Зміївському районі основний фронт роботи проводився 1 травня, тому що тут не було опадів. Укладено покриття на 1 км біля під'їзду до райцентру. Роботи тривають і сьогодні - всього тут використано 2 тис. тонн асфальтобетону», - зауважив Михайло Богатир.

   Він повідомив, що на цьому тижні продовжиться ремонт дороги Мерефа - Лозова - Павлоград (у районі села Таранівка планується укладання другого шару асфальтобетону).

   Також на дорогах державного значення тривають роботи з експлуатаційного утримання: встановлення й заміна дорожніх знаків, прибирання ґрунту з узбіччя, фарбування перильних огорож на мостах.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь