line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районній державній адміністрації обговорили питання забезпечення безпеки та порядку під час травневих свят

IMG 310106 травня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів робочу нараду з керівниками підприємств, установ та організацій району щодо проведення невідкладних заходів безпеки під час травневих свят.

 

 

 

  Очільник району наголосив на необхідності забезпечення протягом свят сталої роботи підприємств, відповідальних за життєзабезпечення району. Особливу увагу учасники наради зосередили на питаннях громадського порядку під час проведення урочистостей та в місцях масового скупчення людей.

  У ході наради керівники підприємств та правоохоронці доповіли про посилення охорони, додаткові інструктажі, чергування, перевірку засобів оповіщення тощо. Спеціальні чергування на масових заходах також організують вогнеборці та медики.

  Після засідання відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

  Особливу увагу було приділено питанню підготовки та проведення травневих свят.

  Керівник району в черговий раз наголосив на тому, що у зв’язку із залученням до проведення урочистостей дітей, людей похилого віку та з метою забезпечення безпеки громадян у місцях масового скупчення під час заходів повинно здійснюватися чергування медичних працівників, карет швидкої допомоги, правоохоронних органів та підрозділів ДСНС.

  "Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб відзначення пам’ятних дат у районі відбулося на належному рівні. Це наш обов’язок не тільки як посадових осіб, але й, у першу чергу, як громадян, які шанують свою історію та пам’ятають своїх героїв", - підкреслив Степан Масельський.

  Крім того, керівник району наголосив, що із завершенням опалювального сезону, потрібно не зволікаючи часу вжити заходів щодо підготовки системи теплопостачання до нового сезону.

  Також особливу увагу на нараді приділено питанню призначення субсидій з травня поточного року. Голова районної державної адміністрації акцентував на проведення активної роз’яснювальної роботи серед населення.

  За результатами апаратної наради Степан Масельський дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь