line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківській області займається фізкультурою і спортом близько 50 тисяч дітей

Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «Я думаю, що, виконуючи ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом та всебічного розвитку кожної дитини, ми повинні створити можливісті для всіх, хто здатен за станом здоров'я і хоче займатися додатково фізичною культурою і спортом», – підкреслив він.

Заступник губернатора зазначив, що в даний час в Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту вступає в рази менше дітей із сільських районів області, ніж дітей з Харкова. Також залишає бажати кращого кількість майстрів спорту і розрядників, підготовлених сільськими школами Харківщини.

 

«Але ми виправимо ситуацію. Ми зараз узяли питання на жорсткий контроль. Я думаю, що буде навіть ціла програма з розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл», – заявив Євген Савін.

 

За його словами, досягнуто ряд домовленостей з Харківською державною академією фізичної культури. Зокрема, старшокурсники академії зможуть відвідувати сільські ДЮСШ і працювати там з викладачами та дітьми. Також викладачі та тренери зможуть проходити перепідготовку і отримувати ліцензії в Харкові, а не їхати для цього до Києва чи Львова.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь