line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спартакіада серед депутатів: балаклійське срібло у шахах

111 травня збірна Балаклійського району втретє взяла участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів сільських, селищних, міських, обласних рад, об'єднаних територіальних громад, який відбувся на базі спортивного комплексу «ХТЗ» в м. Харків.

 

 

 

   Честь Балаклійщини у футболі відстоювали Павло Мартинов, депутат Балаклійської районної ради, Віктор Ващенко, Донецький селищний голова, Дмитро Шеремет, депутат П’ятигірської сільської ради, Олександр Відіньов, Міловський сільський голова, Василь Корпан і Олександр Лісковський, депутати Донецької селищної ради, Андрій Софієнко, депутат Савинської селищної ради, Микола Ляшенко, депутат Веселівської сільської ради. У змаганнях з шахів - Іван Кривоніс, Яковенківський сільський голова та у настільному тенісі - Юрій Матвієнко, Савинський селищний голова.

   За підсумками змагань з шахів Іван Кривоніс посів друге місце і завоював срібну медаль у скарбничку Балаклійського району.

   У загальнокомандному заліку перше місце за депутатами Харківського і Шевченківського районів, друге місце у Зміївського району і третє у Дергачівського.

349


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31          

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь