line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За останні роки матеріально-технічна база спортивних установ Харківської області суттєво покращилась

Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. Це зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

«Доводиться констатувати, що не найкращим чином ми, а до нас – наші попередники звертали увагу на цю сферу. У ній задіяна досить велика кількість дітей, і ініціативи Президента якраз направлені на вирішення цих питань», – підкреслив він.

 

Євген Савін повідомив, що було проведено ревізію всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл, перевірена матеріально-технічна база, тренерсько-викладацький склад і намічений шлях рішення. За його словами, в першу чергу страждає матеріально-технічна база, багато дитячо-юнацьких спортивних шкіл просто не володіють нею. Друге – це тренерський та викладацький склад, третє – рівень програми, четверте – те, що дитячо-юнацькі спортивні школи мають різну юридичну приналежність, і це ускладнює контроль над процесом.

 

«Ми бачимо всі шляхи вирішення цих питань, і на сьогодні вже зроблені деякі кроки. Звичайно, починаємо з матеріально-технічної бази. Ми розуміємо, що діти повинні займатися на сучасному обладнанні і в сучасних залах, інакше ми ніколи не досягнемо успіху. Це реальний спосіб дати можливість в регіонах професійно займатися яким-небудь видом спорту, робити відбір для шкіл вищого рівня і готувати чемпіонів для України», – заявив Євген Савін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal