line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В області будуватимуть та реконструюватимуть ще понад 60 об’єктів

3005Голова ХОДА Юлія Світлична підбила підсумки засідання ХХ сесії Харківської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

  Керівник області відзначила, що під час сесії прийнято низку важливих для розвитку регіону рішень. Зокрема – розширено перелік об’єктів будівництва та реконструкції, що включені для фінансування в рамках Програми соціального та економічного розвитку Харківської області (до 5-ї частини програми додали ще понад 60 об’єктів).

  «Також було профінансовано ті об’єкти, які вже були в програмі. Ми ще більше ремонтуватимемо закладів освіти й охорони здоров’я. У переліку також є об’єкти сфери житлово-комунального господарства та проекти програми «Енергія світла», - відзначила Юлія Світлична.

  Вона також повідомила, що під час сесії прийнято рішення щодо виділення додаткового фінансування для будівництва обласного онкологічного комплексу.

  «Ми знаємо, скільки людей хворіють на рак на Харківщині, тому створюємо якісні умови для тих, хто лікується, та тих, хто лікує. Зараз будівництво онкологічного комплексу проходить відповідно до графіків, які були встановлені. На минулих сесіях ми вже виділяли кошти на ці цілі, проте, звичайно, ще не в повному обсязі. Потроху збільшуємо фінансування, не забираючи кошти в інших галузей, щоб усі потреби області були враховані. Розраховуємо на те, що буде фінансування з державного бюджету – відповідні пропозиції ми надали. Також просимо Міністерство охорони здоров’я, щоб вони врахували можливість оснащення центру новим обладнанням», - розповіла Юлія Світлична.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь