line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг та підготовка закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону

aparatna naradaТакі питання сьогодні розглянули керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району у ході апаратної наради під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

  Першим до розгляду взято питання ремонту доріг та впорядкування узбіч проїжджої частини у районі. З настанням літньої пори зросла інтенсивність розповсюдження карантинних бур'янів, які захаращують узбіччя доріг, псують зовнішній вигляд ландшафту та шкодять сільськогосподарським культурам. Керівник району дав доручення відповідним установам здійснити заходи виявлення вогнищ карантинних бур'янів та вжити своєчасних заходів із їх локалізації та ліквідації.

  На апаратній нараді особливу увагу було приділено питанню щодо здійснення заходів з призову громадян на строкову військову службу. "Ми повинні виконати завдання з призову в установлені терміни, - зазначив Степан Масельський та дав доручення провести відповідну роботу. "

  Також детально опрацьовано питання розвитку освіти у районі. Протягом тижня завершується зовнішнє незалежне оцінювання. На сьогоднішній день здійснюються організаційні заходи щодо підвозу учнів району до пунктів тестування у м. Харкові. «Зовнішнє незалежне оцінювання повинно бути проведено на високому рівні, - підкреслив очільник району. - Наразі до закінчення підходить навчальний рік, тому уже зараз потрібно починати підготовку навчальних закладів до нового опалювального сезону 2019-2020 року».

  Після детального обговорення порушених питань Степан Масельський дав відповідні доручення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь