line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведений виїзний прийом громадян у с. Пришиб головою районної державної адміністрації С. Масельським

IMG 4489Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян у с. Пришиб. До керівника району зверталися мешканці переважно за допомогою у розв’язанні питань з благоустрою населеного пункту.

 

 

 

  У виїзному прийомі взяв участь і начальник Балаклійського відділу поліції Головного управління національної поліції у Харківській області Сергій Зінчук.

  Так, до Степана Масельського звернувся мешканець с. Пришиб з проханням сприяти у заміні або усунені невідповідності напруги нормам електромережі електропередач. Голова районної державної адміністрації доручив сільському голові провести сходи громадян разом з представниками Балаклійського РЕМу та разом вирішити порушене питання.

  У ході прийому громадян місцева жителька звернулася з проханням надання допомоги у призначенні їй житлової субсидії. Керівник району дав доручення управлінню соціального захисту районної державної адміністрації розглянути питання призначення субсидії. «Кожен, хто має право на субсидію, отримає її» - запевнив Степан Масельський.

  Також під час особистого прийому були порушені питання щодо вивезення сміття, надання матеріальної допомоги, завезення дров та інше.

  За результатами розгляду порушених громадянами питань Степан Масельський доручив керівникам відповідних структурних підрозділів та служб опрацювати озвучені позиції і шляхи їх вирішення. Всі питання перебувають на особистому контролі керівника району.

IMG 4484IMG 4491IMG 4503


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь