line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Для шкіл району закуплять нові меблі, комп’ютерне обладнання та мультумедійний контент

7Необхідне для цього фінансування розподілили під час пленарного засідання XLII сесії Балаклійської районної ради.

 

 

 

 

 

 

  За рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" передбачені кошти на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів, на підвищення якості освіти та придбання персональних комп’ютерів для шкіл району.

  За рахунок цільової субвенції місцевих рад району на виконання районної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів на 2018-2022 роки на поточний ремонт шкільного подвір’я, опалювальної системи у фойє та частково в класних кімнатах Шебелинської ЗОШ, придбання шкільних меблів, малоцінного інвентарю, обладнання, предметів та матеріалів (дидактичних матеріалів) для Шевелівського НВК, придбання та встановлення секцій огорожі на території Вербівської ЗОШ, придбання вертикальних жалюзей у приміщення Міловської ЗОШ, придбання ноутбуку для шкільної бібліотеки Вербівської ЗОШ.

  Також були виділені кошти на придбання спортивних комплексів з тренажерним обладнанням, гімнастичним обладнанням  Балаклійській міській раді, капітального ремонту сільського клубу у с. Пришиб, капітального ремонту сільської бібліотеки у с. Борщівка та на утримання БПДЗОВ «Олімпія» для завершення підготовки закладу до роботи (придбання кухонних та офісних меблів, сан приладдя, офісної техніки).

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь