line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Робоча поїздка до табору "Олімпія"

IMG 4568Закінчився навчальний рік і у школярів розпочались літні канікули. Тому сьогодні особлива увага приділяється питанню підготовки до літньої оздоровчої кампанії в Балаклійському районі.

 

 

 

 

   Одним із найпопулярніших не тільки на Балаклійщині, а й на Харківщині, є позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Олімпія», який 09 червня гостинно відкриє свої двері дітям першої табірної зміни.

   З метою ознайомлення з ходом підготовки табору до початку оздоровчого сезону в «Олімпії» побували голова районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов. У супроводі директора ПДЗОВ «Олімпія» В. Гуменюк, очільники району оглянули їдальню, санітарні і душові блоки табору, які були відремонтовані в поточному році за кошти виділені з районного бюджету та житлові корпуси табору.

   Під час першої табірної зміни в «Олімпії» будуть оздоровлені 320 дітей, протягом всього літнього сезону планується оздоровити більше 800 дітей.

   Значна увага буде приділена дітям, які потребують додаткової соціальної уваги та підтримки: дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей й іншим пільговим категоріям.

   Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Олімпія» вже готовий прийняти дітей на першу табірну зміну.

   Також під час робочої поїздки голова районної державної адміністрації С.Масельський ознайомився з ходом ремонтних робіт в терапевтичному відділенні та відремонтованих приміщень де буде функціонувати комп’ютерний томограф комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня».

IMG 4572IMG 4594IMG 4611

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь