line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На щотижневій апаратній нараді районної державної адміністрації розглянули нагальні питання

rdaСьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій району.

 

 

 

 

  Особливу увагу під час наради було приділено питанням утримання і поточного (ямкового) ремонту доріг та протипожежній безпеці. У зв’язку з підвищенням температурного режиму виникає ризик здійснення пожеж у лісах району, Степан Масельський акцентував увагу на постійному чергуванні лісової охорони на територіях лісових масивів. Крім того, голова районної державної адміністрації звернув увагу на необхідності інформування населення з цього питання.

  Під час засідання було приділено значну увагу проведенню якісного капітального ремонту всіх об’єктів соціальної сфери, що ведуться на території району. Керівник району зауважив на персональній відповідальності всіх керівників та наголосив на здійсненні постійного контролю за проведенням ремонтних робіт.

  Також на нараді були розглянуті питання підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, рівню заробітної плати працівників сільськогосподарської галузі, водозабезпеченню населених пунктів району.

  Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Степан Масельський дав доручення з даних питань керівникам відповідних структур райдержадміністрації та взяв під особистий контроль їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь