line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Робочі наради в смт Донець

IMG 466311 червня  в смт Донець відбулися робочі наради під головуванням голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

 

  В нарадах взяли участь представники ДП «Дороги Харківщини», Донецької селищної ради, ГПУ «Шебелинкагазвидобування», підрядної організації компанії «Мостстройком», ТОВ «Трестукргазкомунбуд», філії «Балаклійський райавтодор»,   на яких були розглянуті питання про хід проведення робіт по капітальному ремонту мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі С210103 Андріївка-Курган-Мілова, км 3+654 та щодо газифікації та переведення на індивідуальне опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери в смт Донець.

  На нараді з питання  капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець фахівцями зазначено, що міст знаходиться в аварійному стані і існує можливість його руйнування, тому проведення ремонтних робіт є першочерговим завданням.

  У поточному році за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області виділені кошти на капітальний ремонт зазначеного мосту.

  Підрядною організацією будуть розпочаті роботи після отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт.

  У зв’язку з проведенням ремонтних робіт рух транспорту та пішоходів через міст буде обмежено орієнтовно терміном до 3 місяців. Саме стільки необхідно для проведення ремонтних робіт і відновлення повноцінного руху транспорту через міст. Про організацію транспортного сполучення буде детально повідомлено після врахування всіх технічних вимог при проведенні ремонтних робіт.

  Що стосується питання газифікації та переведення на індивідуальне опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери в смт Донець на нараді було заслухано керівника ТОВ «Трестукргазкомунбуд» про хід проведення відповідних робіт та прийнято рішення щодо їх прискорення.

IMG 4667IMG 4668

 

 

 

 

 

 

 


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь