line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спортивна підготовка дітей є одним з пріоритетів у діяльності обласної державної адміністрації

Одним з пріоритетних напрямків реалізації соціальних ініціатив Президента України є розвиток дитячо-юнацького спорту, популяризація здорового способу життя і всебічний розвиток кожної дитини. Як зазначив у ході наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, одним із пріоритетних завдань у діяльності обласної державної адміністрації є популяризація дитячо-юнацького спорту в області.

В даний час Харківщина є лідером серед областей України за кількістю дітей, які займаються спортом. До регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків у віці від 6 до 18 років, що становить 16,7% від загальної кількість дітей даної вікової підгрупи в області.

 

Євген Савін зазначив, що в останні роки за підтримки обласної державної адміністрації проведена значна робота по зміцненню матеріально-спортивної бази в районах області. За 2012 рік у Харківській області побудовано 161 спортивний об'єкт, у тому числі: 32 тренажерні майданчики, 17 майданчиків з синтетичним покриттям, обладнано 73 спортивні майданчики, 3 приміщення з тренажерним обладнанням, побудовано фізкультурно-оздоровчий комплекс в смт Борова та розпочато будівництво ФОКів в м. Первомайський, м. Вовчанськ та м. Лозова.

 

На думку заступника губернатора, лише комплексний підхід до занять фізкультурою і спортом дасть можливість оздоровити націю. Також масовий спорт дозволяє відібрати кращих з кращих для дитячо-юнацьких спортивних шкіл і виховати майбутніх українських чемпіонів.

 

Довідка: Для підготовки спортивного резерву в області функціонує 91 дитячо-юнацька спортивна школа. У спортивних школах культивується 40 олімпійських видів спорту і 21 неолімпійський, 7 видів спорту для людей з обмеженими можливостями.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal