line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

12 серпня відбулася апаратна нарада

rda kvitu12 серпня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка відбулася щотижнева апаратна нарада.

 

 

 

 

 

 

  У ході наради розглянуто питання підготовки житлово-господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день відповідними службами району здійснюється перевірка теплових мереж закладів культури, освіти, охорони здоров’я та інших адміністративних будівель. Також проводиться перевірка системи опалення у багатоквартирних житлових будинках.

  Значну увагу було приділено питанню переведення смт Донець на систему індивідуального опалення. Наразі у селищі тривають роботи з будівництва сучасної модульної котельні, реконструкції системи газопостачання у багатоквартирних житлових будинках та переведення їх на систему індивідуального опалення. Розглядаючи дане питання перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на необхідності дотримання чіткого алгоритму дій та виконання робіт згідно з затвердженим графіком. 

  Також особливу увагу було приділено пожежонебезпечній ситуації в районі. У зв’язку з підвищенням температури повітря та низьким рівнем опадів, підвищується ризик виникнення пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях. Таким чином Вячеслав Тищенко дав доручення відповідальним особам вжити заходів щодо попередження пожеж у лісових масивах, на узбіччях автошляхів та недопущення  спалювання стерні сільгосппідприємствами.

  Крім того, присутніми були опрацьовані питання стану проведення розрахунків за оренду земельних паїв у районі, завершення будівництва амбулаторії у Веселому та інше.

  Підбиваючи підсумки наради, Вячеслав Тищенко дав низку доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення нагальних питань у визначені терміни.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь