line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спорткомплекс «ХТЗ» відсвяткував 80-річчя

На стадіоні «ХТЗ» 14 вересня відбулися урочистості з нагоди 80-річчя спортивного комплексу «ХТЗ» та Дня фізичної культури і спорту. У заході взяв участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. Він від імені голови ХОДА Михайла Добкіна привітав присутніх зі святом і вручив почесні нагороди облдержадміністрації.

«Спортивний комплекс « ХТЗ » - це не просто спортивна споруда, а символ спортивних перспектив, що відкриваються перед жителями не тільки Харкова, але і всієї України! Цим ювілеєм ми почнемо нову і, впевнений, славну сторінку в історії харківського спорту, тому що тут створюється потужний бастіон, який допоможе завойовувати перемоги на світових спортивних аренах, стане відмінним злітним майданчиком для майбутніх чемпіонів і яскравих зірок. Бажаю всьому колективу, спортсменам і присутнім фізичного та духовного гарту, оптимізму, і нових перемог не тільки спортивних, а й особистих!» - зазначив Євген Савін.

 

Урочисті заходи відбулися на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, для популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal