line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді розглянули питання підготовки району до опалювального сезону

rda kvituСьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

 

  Під час наради значну увагу було приділено питанню про посилення заходів протипожежної безпеки у районі. Вячеслав Тищенко наголосив на необхідності проведення відповідними службами серед населення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки підпалу сухої рослинності та стерні, а також відповідальності громадян з приводу нехтування правилами пожежної безпеки.

  Крім того, під час засідання обговорили питання готовності об'єктів житлового фонду та соціальної сфери району до опалювального сезону. Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що підготовка у районі повинна бути виконана у повному обсязі та завершитися у визначені терміни та попередив про персональну відповідальність керівників відповідних служб, структурних підрозділів.

  Також детального розгляду потребувало питання проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами за оренду земельних паїв у районі.

  На закінчення наради першим заступником голови райдержадміністрації найважливіші питання було взято на контроль, а також надано відповідні доручення та рекомендації керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо їх виконання.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь