line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З 1 жовтня працівникам екстреної медичної служби буде підвищена заробітна плата

Про це в ефірі передачі Харківського обласного радіо «Від влади до громади» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. Після вступу в силу закону про екстрену медичну допомогу в регіоні відбулась серйозна реорганізація роботи «швидкої допомоги». За словами губернатора, в Харківській області впоралися з поставленим завданням. На сьогоднішній день час доїзду «швидкої допомоги» відповідає затвердженим для бригад екстреної медичної допомоги нормативам, покращилося матеріально-технічне забезпечення самих бригад.

«Реалізуючи в регіоні завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, з 1 жовтня поетапно буде проходити підвищення заробітної плати медикам, які працюють в екстреній медичній допомозі. Ми зі свого боку поставили для себе завдання підвищити заробітну плату водіям машин «швидкої». По-перше, я вважаю, що всередині машини знаходиться одна команда, і швидкість доїзду залежить багато в чому від водія. Також часто буває, що коли необхідна фізична допомога, водій надає її медикам, тому що складно винести хворого на ношах взимку в разі снігопаду або коли в бригаді лише жінки. Необхідно проявляти особливі вміння, старання, щоб безпечно доставити лікарів на місце виклику, а якщо знадобиться, то і хворого в одну з найближчих лікарень. Непроста ця робота, специфічна, і для нас дуже важливо, щоб люди, які працюють водіями, не відчували, що по відношенню до них вчинили несправедливо, піднявши заробітну плату медикам і залишивши їх зарплату на колишньому рівні», – повідомив Михайло Добкін.

Також він зазначив, що для того, щоб бригади екстреної медичної допомоги були екіпіровані і готові до будь-яких погодних умов, на покупку одягу будуть залучати позабюджетні кошти.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь