line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківській області понад 100 закладів, які надають послуги соціально незахищеним громадянам


Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

 

 

За її словами, до соціальних служб відносяться територіальні центри соціального обслуговування громадян – 42 у Харківській області, тобто кожна територіальна громада має таких центр. Існує 18 будинків-інтернатів, з них 3 дитячих будинки, 6 геріатричних пансіонатів і 9 для людей, які мають психічні розлади. В таких закладах на повному державному утриманні знаходиться понад 3 тис. людей.

 

«Що стосується 42 територіальних центрів соціального обслуговування, то сьогодні в усій області, включаючи Харків, обслуговується трохи більше 76 тисяч осіб похилого віку та людей з інвалідністю. Крім того, до соціальних служб слід віднести центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – їх сьогодні також 42. Слід сказати, що в Харківській області у нас є 3 центри: Харківський обласний центр матері і дитини, Харківський обласний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді у м. Балаклея і обласний заклад Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі ці заклади головною метою мають створення належних умов проживання, умови для адаптації кризових сімей чи людей, які опинилися у складних життєвих обставинах», – зазначила Тетяна Бабенко.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь