line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді розглянули основні питання

rda11 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка. 

 

 

 

 

 

  У ході проведення апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

  Особливу увагу було приділено питанню опалення закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти та житлового фонду. Керівник району наголосив, що до кінця тижня необхідно завершити всі роботи з підключення об’єктів до теплопостачання.

  Також під час апаратної наради були розглянуті питання розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), здійснення контролю за будівництвом амбулаторії в сел. Савинці, призначення житлових субсидій, здійснення осіннього призову.

  За результатами розгляду порушених питань перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь