line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

МОН спільно з батьками та освітянами визначать - якою буде реформа дошкільної освіти в Україні

osvitaУ Харкові публічні обговорення пройдуть 20 листопада. У них візьмуть участь представники Харківської, Донецької та Луганської областей.

 

 

 

 

 

   До 5 грудня МОН проведе низку публічних обговорень у 6 регіонах країни, під час яких усі учасники зможуть розповісти про найактуальніші проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення.

   Перша публічна консультація відбулась у Києві 18 листопада за участю заступниці Міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

   «Під час консультацій ми хочемо почути від управлінців, батьків та вихователів, якою вони бачать сучасну дошкільну освіту, як нам урізноманітнити форми цієї освіти, які документи потрібно напрацювати, а які – змінити. Крім того, ми маємо намір вивести нову формулу фінансування дошкільної освіти. Ще одне важливе завдання – до кінця 2020 року надати доступ українським дошкільнятам до сотні нових садочків. Зараз області подають перелік пріоритетних для них закладів, а ми, зі свого боку, робимо аналіз отриманої інформації», – зазначила Любомира Мандзій.

   Далі учасники обговорили наявний стан справ у дошкіллі, а також мали можливість докладніше дізнатися про плани міністерства. Серед них – втілення принципу «гроші ходять за дитиною» у дошкільні заклади, критерії, за якими оцінюватиметься освітня інфраструктура на місцях, підготовка фахівців дошкільної освіти тощо.

   Зареєструватися для участі у публічній консультації можна тут.  

   Заходи організовує Міністерство освіти і науки України за сприяння Національного демократичного інституту, Інституту «Республіка» та за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь