line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У трьох районах Харківщини планують відкрити перинатальні центри другого рівня


Про це сьогодні розповів в ході Інтернет-конференції на тему «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання» заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 

 

 

За його словами, сьогодні на базі обласної клінічної лікарні працює обласний перинатальний центр. Є міський перинатальний центр – міський пологовий будинок, якому надано статус перинатального центру, і сьогодні на Харківщині вже ведуться роботи по обладнанню перинатальних центрів другого рівня у Куп’янській, Лозівській та Балаклійській центральних районних лікарнях. 

 

«Функціонування обласного перинатального центру суттєво змінило якість надання допомоги у пологових будинках. Сьогодні ми маємо на цілий порядок менше і малюкової, і материнської смертності, ніж це було у минулому. Високоспеціалізована допомога, яка надається у нашому перинатальному центрі, стала сьогодні доступна для людей, які проживають у будь-якому куточку Харківської області, але це тільки початок», – сказав Ігор Шурма.

 

За його словами, вказані перинатальні центри мають на сьогоднішній день міжрайонне значення. Саме від первинної ланки, куди будуть звертатися вагітні жінки, від своєчасності і якості наданої їм допомоги залежатиме здоров’я і дитини, і породіллі.

 

«В цих центрах мають бути проведені ремонтні роботи, вони будуть дооснащені відповідним обладнанням і апаратурою, а персонал повинен бути навчений певного виду і рівня надання медичної допомоги. Якщо вагітність буде проходити нормально, медична допомога буде надана у перинатальному центрі другого рівня у центральних районних лікарнях, якщо вона буде ускладнена патологією, то такі жінки будуть госпіталізуватися в обласний перинатальний центр», – сказав заступник голови ХОДА.  

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь