line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ефективність і результативність проекту «соціальне таксі» буде зростати з кожним роком

 

Про це сьогодні розповів заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході Інтернет-конференції на тему: «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання».

 

 

Замовити послугу соціального таксі в першу чергу зможуть люди з I и II групою інвалідизації, а також люди з обмеженими фізичними можливостями, як ті, які пересуваються в інвалідному візку, так і ті, що мають проблеми зі здоров’ям. Жителі районів області не обмежені у кількості викликів соціального таксі.

 

«Щоб скористуватися послугою соціального такси, необхідно зателефонувати в територіальний центр або в районне управління праці і соціального захисту, і попередити, що людина стабільно потребує допомоги у пересуванні. Протягом 10 днів замовнику буде видана довідка про нездатність особи про самообслуговування. Після цього формується відповідний реєстр, і людина вже безпосередньо, звертаючись або у територіальний центр, або у відділ соціального захисту, буде замовляти необхідні їй послуги», – зазначив Ігор Шурма.

 

Заступник голови ХОДА підкреслив, що цей проект тільки започатковується, його ефективність і результативність будуть зростати з кожним роком в міру того, скільки додаткових автомобілів буде закуповуватись для соціальної служби. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь