line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині 75 дітей з діагнозом ДЦП пройшли курс лікування за допомогою роботизованої системи «Локомат»Роботизована система «Pediatric - Lokomat» з грудня 2012 року використовується в УкрНДІпротезування для реабілітації дітей з порушенням функції пересування. Вона була передана Харківської області за активної підтримки і за особистим зверненням голови ХОДА Михайла Добкіна в рамках програма «Заходи з реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем», яка реалізується на виконання соціальних ініціатив Президента України.

 

 

 

Ця система дозволяє одночасно використовувати в реабілітаційній практиці вертикалізацію і розвантаження ваги пацієнта з формуванням ходьби, що дозволяє засвоїти навички стояння і ходьби, підвищує мотивацію до самостійної ходьби і значно скорочує терміни реабілітації. Про це розповіла директор УкрНДІпротезування, протезобудування та відновлення працездатності Антоніна Салєєва.

 

За її словами, на Харківщині 75 дітей з діагнозом ДЦП пройшли курс лікування за допомогою роботизованої системи «Локоматів» - це 1030-1050 курсів. Завдання сьогоднішнього дня – включити максимум методик, щоб якомога раніше підхопити дітей, у яких є шанс освоїти ходьбу, бути більш самостійними, нормально інтегруватися в соціум.

 

«На сьогоднішній день ми з вами змогли побачити методику, яка є однією з найпрогресивніших у Європі. Це методика роботизованого комплексу, який готує дитину до ходьби, навчає ходьбі і дозволяє їй зафіксувати моторну пам'ять, яка потрібна кожну секунду для того, щоб можна було самостійно ходити. Ми намагаємося зараз зробити цю методику доступною максимальній кількості дітей незалежно від того, що у них обмеження бувають дуже серйозні. Наша унікальність була, напевно, в тому, що ми навчилися і успішно освоїли цю методику. Ми намагаємося цю методику зробити доступною для найскладніших груп. Однією з них є група, у якої є спастика. Коли є спастика, то це одне з протипоказань, коли ми не можемо взяти дитину на цю методику. Ми під'єднали ще одну методику – це батулінотерапія або ін'єкція Диспорта. Є дуже багато дітей в Харкові, які отримали ці ін'єкції. Якщо зараз пролонгувати цей результат успішним курсом на «Локоматі», я думаю, що вони і ми будемо раді тому, що ефективність від цього буде вище», - повідомила Антоніна Салєєва.

 

Також вона додала, в клініці УкрНДІпротезування проходять реабілітацію діти не тільки з Харківської області, а й з інших регіонів України. І після закінчення курсу, дітей забезпечують артезними системами, які спеціальними пристроями фіксують ноги дитини, що дозволяють їм знаходиться в правильному положенні.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь