line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині презентували спецкурс «Основи податкових знань»

IMG 0114 (2)

Нещодавно учням 9 класу Балаклійського ліцею та Балаклійської ЗОШ № 2  презентували новий навчальний предмет — основи податкових знань. В цьому заході прийняли участь начальник ДПІ у Балаклійському районі Головного управління Міндоходів у Харківській області Сергій Полторак та перший заступник начальника Світлана Слєпченко .

 

 

Спілкуючись з учнями та їх педагогами ,Сергій Вікторович зазначив , що цього року Міністерство освіти та Міндоходів видало спільний навчальний підручник « Основи податкових знань » , за допомогою якого школярі отримають базові знання про те, що таке оподаткування, які є податки в Україні та як їх платити .

 

 

«Перший розділ спецкурсу  включає історію розвитку системи оподаткування в Україні та її основні сучасні напрями. Другий і третій – відомості про податкову політику і механізм оподаткування, а також принципи податкового законодавства і функціонування всієї фіскальної системи. Четвертий розділ допоможе школярам освоїти їх права та обов’язки як повноцінних учасників податкових правовідносин,» – зазначила Світліна Яковлівна .

 

Наприкінці презентації підручника начальник територіального органу Міндоходів запевнив, що новий предмет допоможе сформувати в Україні покоління, яке у майбутньому чесно ставитиметься до оплати податків.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь