line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Харківщині ведеться активна робота з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів в НВК


У Харківській області вже є певні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Проте робота у цьому напряму ще продовжується. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.

 

«На щастя відійшли у минуле ті часи, коли дитячі садочки здавали в оренду чи просто кидали на призволяще. Проте, щоб відновити діяльність цих закладів необхідні великі капіталовкладення. Тим часом, у більшості населених пунктів існують приміщення шкіл, де є актові зали, спортивні зали, їдальні, організовано водопостачання та водовідведення, є опалення. Ці школи розраховані, наприклад, на 300-500 учнів, а відвідує їх 100-150 дітей. Тому набагато більш доцільною замість відкриття окремого дитячого садка є реорганізація загальноосвітнього навчального закладу у навчально-виховний комплекс. Таким чином ми можемо ефективно використовувати існуючі приміщення, порівняно невеликим коштом створювати місця для дошкільнят, забезпечити неперервність і наступність в освіті, оскільки буде існувати тісний зв'язок між вихователями і вчителями. Враховуючи все це, з обласного бюджету рішеннями червневої і серпневої сесій обласної ради виділено додаткові кошти для відкриття груп та дошкільних навчальних закладів. А саме на реорганізацію 6 загальноосвітніх навчальних закладів в навчально-виховні комплекси в 6 районах області. Заплановано відкрити 8 груп на 140 місць та один дошкільний навчальний заклад на 2 групи – 50 місць», - сказала Вікторія Ростовська.

 

Також вона додала, що на даний час уже відкрито додаткову групу на 20 місць в Сахновщинському дошкільному навчальному закладі №2 Сахновщинського району. Проведено реконструкцію Кам’янської загальноосвітньої школи I –III ступенів Чугуївського району у НВК. Ще тривають ремонтні роботи у 5 навчальних закладах області. Всі роботи будуть завершені до кінця поточного року.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь