line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Центр надання адміністративних і дозвільних послуг міста Харкова надає більше 150 адміністративних послуг


Як повідомив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, відповідно до ініціатив Президента України одними з найголовніших завдань, спрямованих на підвищення рівня обслуговування населення державними органами, є забезпечення прозорості, відкритості та ефективної діяльності державних органів, забезпечення доступності державних інформаційних ресурсів при наданні адміністративних послуг фізичним та юридичним особам по всій території України, зокрема, і в Харківській області.

З цією метою в області проводиться ефективна робота щодо створення мережі центрів надання адміністративних послуг. Зокрема створено робочий орган Харківської міської ради – Центр надання адміністративних послуг міста Харкова, який було поєднано з Єдиним дозвільним центром.

 

Приміщення Центру повністю відповідає світовим стандартам, забезпечено сучасною комп'ютерною технікою останнього покоління та оснащено новітніми інформаційно-комунікативними технологіями. У Центрі надається більше 150 адміністративних послуг.

 

Центри надання адміністративних послуг відкрито також у 19 районах і містах обласного значення Харківської області: Балаклійському, Близнюківському, Богодухівському, Великобурлуцькому, Дергачівському, Зміївському, Кегичівському, Краснокутському, Лозівському, Печенізькому, Сахновщинському, Харківському, Чугуївському районах, містах Ізюмі, Куп’янську, Лозовій, Люботині, Первомайському, Чугуєві.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь