line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні 04 травня відбулась щотижнева апаратна нарада

rda04 квітня голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

 

 

 

 

  Під час апаратної наради голова районної державної адміністрації наголосив, що не дивлячись на особливі умови роботи  у зв’язку з карантинними заходами (дистанційний режим та інші обмеження) весь робочий ритм у районі, пов’язаний із життєзабезпеченням всіх верств населення, повинен здійснюватися у правовому полі.

  Особливу увагу керівник району звернув на необхідність проведення комплексу заходів, спрямованих на благоустрій населених  пунктів району та прилеглих до них територій, братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалища тощо.

  Також увагу було приділено питанням дотримання карантинних обмежень на території району закінчення навчального року, проведення поточного ремонту автодоріг району та інше.

  За результатами порушених питань у ході апаратної наради Віталій Карабанов дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь