line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У 15 опорних лікарнях Харківщини відремонтують приймальні відділення

c2a8Ремонтні роботи проведуть у рамках проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

 

 

 

 

 

  Хід виконання програми обговорили 6 травня під час селекторної наради під керівництвом Михайла Черняка, в якій взяв участь голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов.

  За словами заступника голови ХОДА, на даний час 15 опорних лікарень Харківської області, 3 з яких знаходяться в місті Харків, проходять процедуру проєктування, аби встигнути вчасно подати необхідні документи.

  «Нам необхідно встигнути подати всю документацію, аби не втратити можливість реалізувати повною мірою цей проєкт на території області. Це дуже важливо», - з такими словами звернувся Михайло Черняк до присутніх. 

  За його інформацією, проєкт містить будівництво, ремонт, реконструкцію приймальних відділень у лікарнях, а також забезпечення всім необхідним медичним обладнанням.

  «Зараз витрачаються кошти лише на проєктування, фінансування буде державним коштом, також держава забезпечить додатково медичним обладнанням у визначеному обсязі, - сказав Михайло Черняк. - Я вважаю, що ми не можемо втратити можливість підвищити рівень медичної допомоги в області».

  За інформацією директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексія Белоцького, робота з розроблення проєктно-кошторисної документації триває. 

  «Уже 7 районів області виконали роботу з розроблення проєкту», - відзначив Олексій Белоцький.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь