line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні 18 травня відбулась щотижнева апаратна нарада

rda panorama 118 травня голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, організацій, установ району.

 

 

 

  У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні завдання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

  Керівник району наголосив, що із завершенням опалювального сезону, потрібно не зволікаючи часу вжити заходів щодо підготовки системи теплопостачання до нового опалювального сезону.

  Крім того, головою районної державної адміністрації було зазначено на важливості проведення робіт по покосу трави на зелених зонах вулиць, парків та скверів в м. Балаклія, обкосу обочин доріг на території району та викошування трави на узбіччях доріг прилеглих до полів.

  На контролі в районної державної адміністрації залишаються питання реалізації проєкту «Реконструкція приймального відділення КНП БРР ХО «Балаклійська центральна клінічна районні лікарня» у рамках програми «Велике будівництво» та проведенню ремонтно-реставраційних робіт спортивної зали «Олімп» Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.

  Після детального обговорення порушених питань Віталій Карабанов дав відповідні доручення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь