line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У 2020 році коштом ДФРР на Харківщині реалізується 21 проєкт

-3a4623 червня відбулось засідання профільної регіональної комісії під керівництвом заступника голови ХОДА.

 

 

 

 

 

  У ході заходу членами регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку прийнято рішення щодо перерозподілу коштів у рамках проєкту «Комплекс комунального некомерційного підприємства “Обласний центр онкології” між першою та другою чергами.

  Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексій Бєлоцький повідомив, що на цей час є можливість проводити роботи з устаткування фундаменту будівлі.

  «У нас є дві черги в рамках одного проєкту, ми можемо зараз на другій черзі заливати фундамент та плиту, адже дозволяють погодні умови та обсяги фінансування, - сказав Олексій Бєлоцький. – Тому ми хочемо зробити перерозподіл коштів з однієї черги на другу, Для того, щоб ми могли продовжувати роботи. А після корегування та проходження експертизи ми будемо використовувати кошти для першої черги».

  Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко відзначив, що таке рішення було б доречним.

  «Нам необхідно раціонально використовувати кошти державного фонду регіонального розвитку та проводити необхідні роботи на об’єктах»,  - сказав Руслан Тихонченко.

  За інформацією директора Департаменту економіки та міжнародної діяльності ХОДА Антона Козлокова у 2020 році на Харківщині коштом ДФРР реалізується 21 об’єкт.

  «Передбачено фінансування 21 об’єкта на загальну суму державного фонду регіонального розвитку – близько 248 мільйонів гривень». – зазначив Антон Козлоков.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь