line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Фінал Кубка України відбудеться на стадіоні «Металіст» без глядачів

-06dbПитання підготовки та проведення фінального матчу обговорили під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Грицькова.

 

 

 

 

  Нагадаємо, що фінальний матч Кубка України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Ворскла» (Полтава) відбудеться 8 липня о 21:30 на стадіоні «Металіст».

  «Хочу підкреслити, що футбольний матч необхідно провести згідно з чинним законодавством України, в тому числі з Постановою Кабінету Міністрів України №27 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - звернувся до присутніх Євгеній Грицьков.

  Так, за його словами, футбольний матч планується провести без глядачів.

  Також під час наради обговорили основні питання організації матчу, зокрема - питання прибуття, від’їзду, розміщення та тренування учасників футбольного двобою.  

  Як заявив директор КП «ОСК «Металіст» Роман Пець, стадіон готовий приймати матч.

  «Ніяких технічних проблем немає – ми вже проводили два матчі за участю команди «Металіст 1925». Будемо працювати в такому ж форматі згідно з медичним протоколом», - відзначив Роман Пець.

  Про свою готовність супроводжувати спортивний захід доповіли медики, представники ДСНС, Національної поліції.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь