zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спекотна перемога «Цементника»

106923963 2726651054322596 6280813557408859563 o4 липня на стадіоні «Вимпел» в м. Балаклія районна футбольна команда «Цементник» провела матч 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу проти ізюмського «Крем’янця».

Перший тайм зустрічі балаклійська команда, відверто, провалила. Здається, температура +38, вплинула лише на «Цементник». Гра фактично не клеїлась і на перерву гості пішли у якості лідера, рахунок на табло демонстрував прикрі для нас 0:1.
  У перерві матчу Денис Дяченко підібрав потрібні слова до футболістів і зробив корективи у тактичній побудові «Цементника». На другий тайм, таке враження, вийшла інша команда, заграла агресивніше і почала поступовий тиск на ворота ізюмчан.
  В середині другої сорокап’ятихвилинки, в одній з атак, Андрій Мартинов заробив пенальті. Проблема з реалізацією одинадцятиметрових штрафних ударів у «Цементника» простежується з минулого сезону, за увесь турнірний шлях балаклійці жодного разу не відзначились у воротах суперника. У звітному матчі вийшло аналогічно, удар Олександра Іванова відбив голкіпер «Крем’янця», але на щастя, Олександр зміг першим на добиванні, тим самим зрівнявши рахунок у матчі, 1:1.
  Заключні 15 хвилин зустрічі пройшли на зустрічних курсах. На кожну небезпечну атаку «Цементника», гості намагались відповідати своїм гострим випадом. Саме один з таких, ледь не приніс перемогу «Крем’янцю». Після подачі кутового, гравець ізюмської команди поцілив у штангу.
  І коли основний час гри добігав до свого логічного завершення, балаклійцям вдалась показова атака, яка і принесла третю поспіль перемогу «Цементнику» у трьох стартових турах. Андрій Череповський філігранною передачею вивів Олександра Іванова один на один з воротам, який і подвоїв цифри на табло на користь нашої команди.
  Важка перемога РФК «Цементник» приносить чергові три залікових бали і першу, одноосібну, лідируючу позицію в турнірній таблиці.