line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Правоохоронці перевірять як витрачались кошти при будівництві Богодухівського сміттєреробного підприємства

-7a19Голова ХОДА Олексій Кучер ознайомився з роботою комплексу з управління комунальними відходами у ході робочої поїздки на Богодухівщину.

 

 

 

 

 

  Керівництво комплексу доповіло про стан, в якому зараз знаходиться підприємство: наразі тут обладнано одну сортувальну лінію та котлован для відходів. Виходячи з ситуації, що склалася, керівник області ініціюватиме проведення аудиту з метою перевірки використання коштів попередніми підрядниками.

  «Чому я прийняв рішення відвідати цей сміттєпереробний завод? Тому що з аналізу витрачених коштів стало відомо - перший транш, який був виділений, становить 50 млн. Тут навіть без аудиту зрозуміло, що кошти були витрачені з розтратою, - зазначив Олексій Кучер. -  Я порушу це питання на найближчій нараді з правоохоронцями, нам необхідно буде з’ясувати - куди саме ці кошти пішли і, власне, завершити ті роботи, які були розпочаті. Такий завод з перероблення ТПВ нам вкрай необхідний. Їх на території області планували побудувати 4, але вони залишились недобудованими».

  За словами керівництва комплексу, через скрутний фінансовий стан працівники перебувають у відпустці без збереження заробітної плати. Підприємству не вистачає техніки та обладнання.

  «Сьогодні ми працюємо у двох напрямках: над виділенням коштів, щоб підприємство могло закупити техніку та обладнання, і друге - це питання виділення земельної ділянки для будівництва трансформаторної підстанції для електропостачання», - відзначив Олексій Кучер.

  Згідно з робочим проєктом для виконання технологічних операцій комплексу потрібні: бульдозер гусеничний, автосамоскид, фронтальний навантажувач, поливомийна машина, три сміттєвози, сортувальна лінія, інструменти для роботи зі сміттям, пресувальне обладнання, магнітний та електродинамічний сепаратори та інше.

  «Наразі нам не вистачає потужностей, адже якщо раніше сміття везли тільки з міста Богодухова, то зараз - із сусідніх районів та сіл. Нам потрібна техніка і ще одна сортувальна лінія», - повідомили на підприємстві. 

  Після завершення першого етапу будівництва буде розпочато будівництво другого пускового комплексу, що передбачає створення додаткової захисної зони озеленення та майданчика складування ТПВ з системою дренажу.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь