line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Олексій Кучер ознайомився з роботою одного з найбільших сільгосппідприємств області

-93ecПід час робочої поїздки до Дворічанського району голова ХОДА відвідав місцеве підприємство «Родіна».

 

 

 

 

 

 

  На підприємстві утримують 2,5 тисячі голів великої рогатої худоби, в тому числі 1000 корів, й виробляють 25-27 тонн молока на добу.

  «Підприємство є одним з найбільших в області та одним з лідерів з виробництва молока в цілому в країні», - зазначив Олексій Кучер.

  Про роботу підприємства розповів генеральний директор Олег Шишкунов. Він зазначив, що, вивчаючи промислове виробництво молока за кордоном, завжди намагався впроваджувати у себе в господарстві передові технології.

  «Цей комплекс - все моє життя, - зізнається Олег Шишкунов. - Тут тисяча корів, племінне стадо, яке ми продаємо по всій Україні. Продаємо 25-27 тонн молока на добу Куп'янському молочноконсервному комбінату і «Данон» у Кременчуці».

  Керівник підприємства ознайомив гостей з автоматизованими процесами: доїнням корів і випоюванням телят.

  «У нас найсучасніша автоматизація. Це американський автомат випоювання телят - встановивши його, ми відійшли від людського фактора й зараз маємо повністю автоматизовану систему. Сьогодні такої посади як телятниця у нас немає», - розповів про виробництво генеральний директор.

  Також керівник сільгосппідприємства звернув увагу глави ХОДА, що тваринницька ферма не може існувати окремо від власного виробництва зернових та інших кормів. Він підкреслив, що понад 70% земель підприємства засіваються кормовими культурами, адже, щоб отримати якісне молоко, тваринники повинні використовувати якісні корми, а «Родіна» виробляє молоко тільки екстракласу.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь