line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У жовтні для жителів Дворічної запрацює оновлений центр первинної меддопомоги

-0b8f10 липня голова ХОДА Олексій Кучер з робочим візитом перебуває на території Дворічанського району.

 

 

 

 

 

  Очільник області відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги у селищі Дворічна та ознайомився з ходом ремонтних робіт на об’єкті. Ремонтні роботи тут проводяться у рамках проєкту Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

  «Ми робимо все, аби покращити умови для обслуговування населення найвіддаленіших районів Харківщини, - сказав Олексій Кучер. – У червні передали центру службовий автомобіль і паралельно проводимо ремонтні роботи».

  За словами директорки комунального неприбуткового ЦПМCД Юлії Грінаковської, ремонтні роботи на об’єкті проводять вперше за мінімум 20 років.

  «Після завершення робіт з ремонту та реконструкції ми дуже сподіваємось, що для наших пацієнтів і для персоналу будуть створені комфортні умови», - зазначила Юлія Грінаковська.

  За її словами, підрядник проводить роботи дуже якісно та швидко. Представники підрядної компанії обіцяють завершити ремонті роботи не за планом, у грудні, а раніше - на початку жовтня. 

  Коштом програми також втілять заходи з енергоефективності на об’єкті, аби не лише зробити умови комфортними, а й зменшити витрати на комунальні послуги.

  «Також у програмі передбачено не лише проведення ремонтних робіт, а й закупівля нових меблів та обладнання»,  - зазначила директорка.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь