line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ХОДА відзначили переможців конкурсу «Гендерна політика очима української молоді»

0d97Захід відбувся 13 липня за участю очільника області Олексія Кучера.

 

 

 

 

 

 

  «Я думаю, що зараз великі можливості є у всіх, і я впевнений, що зараз вони дійсно рівні», - з такими словами завернувся до присутніх голова ХОДА, відкриваючи захід.

  Під час зустрічі Олексій Кучер обговорив з присутніми зміни в гендерній культурі в розрізі Харківської області. 

Так, викладачка Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Наталія Бібік зазначила, що в цілому за 10 років ситуація покращилась, це помітно навіть, дивлячись на кількість учасників конкурсу. Адже за 14 років проведення конкурсу «Гендерна політика очима української молоді» до нього долучились понад 800 учасників, серед яких як жінки, так і чоловіки. 80 осіб взяли участь у цьогорічному конкурсі.

«Навіть якщо взяти кількість вишів, що брали участь, - зараз у рази їх більше, - сказала Наталія Бібік. - Головна тенденція – є учасники із сусідніх областей. В інших областях такого немає, і нам заздрять у якісь мірі».

За словами викладачки Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Галини Фесенко, у Харківській області активно розвивається гендерна культура, навіть запроваджено гендерний бюджет на базі Чугуївської міської ради. 

Також під час заходу Олексій Кучер вручив переможницям XIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» пам’ятні дипломи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь