line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Робоча поїздка до смт Донець

IMG 3612Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов з робочим візитом побував у смт Донець. Він відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини, терапевтичне відділення лікарні та очисні споруди у смт Донець.

 

 

 

  Голова райдержадміністрації Віталій Карабанов  започаткував нову необхідну в сучасних умовах практику роботи – робочі поїздки в територіальні громади району. Метою таких поїздок є ознайомлення та дієвий вплив на вирішення актуальних питань соціального та економічного розвитку територіальних громад, оперативне розв’язання проблемних питань. Ось уже протягом двох робочих тижнів керівник району здійснив три робочі поїздки в населені пункти району .

  Свою третю робочу поїздку очільник району здійснив 14 липня до селища Донець.

  Під час зустрічі в приміщенні Донецької селищної ради поспілкувався з селищним головою Анатолієм Наздрачовим, керівниками закладів освіти, охорони здоров'я, культури, комунального підприємства житлово-комунального господарства та обговорив питання  стану  підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

  В ході робочої поїздки, керівник району відвідав медичні заклади, що розташовані на території населеного пункту - терапевтичне відділення комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" та амбулаторії загальної практики сімейної медицини у смт Донець. На сьогодні в терапевтичному відділені проводяться ремонтні роботи, які здійснюються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, в рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Вже замінено дерев’яні вікна на металопластикові, а також частково проведено утеплення фасаду та виконано частковий ремонт покрівлі.

  В амбулаторії загальної практики сімейної медицини, голова районної державної адміністрації поспілкувався з працівниками, поцікавився рівнем забезпечення закладу медичними препаратами, а також кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи.

  На завершення робочої поїздки очільник району оглянув очисні споруди у смт Донець. Під час огляду було розглянуто питання щодо можливості передачі споруд на баланс комунального підприємства «Балаклійський водоканал».

  Загалом зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння. Питання, що потребують більш детальнішого вивчення, голова районної державної адміністрації взяв під свій особистий контроль.

 

IMG 3595IMG 3605IMG 3621IMG 3627IMG 3631IMG 3644 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь